Sahtekar Medyumlar Hakkında Önemli Bilgi

Son günlerde türeyen ve insanları kandırmak için ardı arkası kesilmeyen yalanlara başvurarak dolandıran Sahtekar Medyum Hakkında Önemli Bilgi.

Özellikle medyum hocalar ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunan bir çok danışanın, yaptıkları araştırmalar sonucunda bulmuş oldukları ve güvenip para yatırdıkları medyumlar tarafından dolandırılmalarının ardı arkası kesilmiyor. Sitemiz ise sahtekar medyumların önüne kesebilmek adına uzun uğraşlar ve çalışmalar yapmaktadır.

Sahtekar Medyumlardan Nasıl Uzak Durabiliriz ?

Uzun araştırmalar yaparak ulaştığınız yada ulaşacağınız medyum hocaların konuşmalarına çok önemli bir şekilde dikkat etmeniz gerekiyor. Konuşmaları, anlattıkları veya yapacağı işlemler size güven vermiyorsa yada herhangi bir şüphe duyuyorsanız kesinlikle çalışmayı yaptırmadan farklı bir medyum hocaya yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Sahtekar medyumlar, sırf sizden para koparmak için her şeye tamam deyip yalnız paranızı aldıktan sonra sizi engelleyebilir. Bunun için ise burada ki en önemli faktör sizlerin vereceği doğru kararlar olacaktır.

Sahtekar Medyumlar Hakkında Şikayet Yazısı Yazabilir Miyim ?

Elbette sitemize sizi dolandıran yada sahtekar medyum olduğunu bildiğiniz tüm medyum hocaları şikayet edebilirisiniz. Sahtekar medyumlar hakkında yazacağınız tüm yorumlar bir iş günü içerisinde incelenip onaylanacaktır. Bu konuda sizin fikir ve düşünceleriniz çok önemli aksi takdir bir medyum sizi dolandırmış ise ve siz o medyumu şikayet etmediğiniz zaman başka insanları bilgilendirmemiş ve onların da bu tuzağa düşmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Sitemize hangi medyum olursa olsun yazacağınızı tüm yorumlar onaylanacaktır. Tarafsız bir medyum platformu olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir