Yapılan Büyülerden Nasıl Korunmalıyız

Günümüz de bir çok büyü çeşidi vardır ve bunlardan bir çoğu bir insanın hayatını tamamen tersine çevirmek, işlerini bozmak, aile içine huzursuzluk getirmek, ilişkileri bozmak gibi bir çok neden için yapılmaktadır. Maalesef ki yapılan büyülerden kaçamıyoruz ve insanların korktukları büyüler günümüzde halen fazlasıyla yapılmaktadır. Özellikle kara büyü, ak büyüsü, kırmızı büyü, şeytani büyü, ruhani büyüler gibi şiddeti ve sonucu ağır olan çalışmalara dikkat etmek gerekiyor düz bir mantıkla bakılırsa herkesin yaptırmak isteyeceği büyülerdir fakat yaptırdıktan sonra görülecek zararların ve kötü olayların başlarına ne gibi dert açacağını bilmemektedirler.

Yapılan Büyülerden Nasıl Korunmalıyız ?

Yapılan büyülerden korunmak oldukça zordur ama imkansız değildir. Üzerinde büyü olduğunu düşünüyorsanız eğer büyü bozan medyum hocalardan yardım alabilir büyülerden korunmak için işlemler yaptırabilirsiniz. Yapılan büyüleri bozdurmak için acele etmenizde fayda vardır aksi takdirde bir kara büyü yapılan kişi büyünün farkına varmış ama bozdurmak için geç kalmışsa eğer yapılan kara büyü etkisini gösterdikten sonra bozmak oldukça zordur ve zararlıdır.

Evde Büyü Yapsam Tutar mı ?

Son zamanlarda sıkça aldığımız sorulardan bir tanesi evde büyü yapsam tutar mı ? Öncelikle kendi başınıza büyü yapmak için medyumluk ilmini her mecrasını bilmeniz gerekmektedir. Büyü yaparken kullanılan kan, malzeme, ritüel çalışmalar ve vb. gibi bir çok işlem vardır. Büyü yaparken en önemlisi yapılması gerekenlerin saatleridir. Saatlerini dakikalarını kaçırmamak gerekir aksi takdirde yapacağınız büyü den fayda görmekten ziyade büyük zararlar görmekte oldukça mümkündür. Bu konuda tavsiyemiz büyü yapan medyum hocalar ile iletişime geçmeniz ve kesinlikle kendi başınıza büyü yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir