Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunda öncelikle dikkatli olmamız gerektiğini bilmeliyiz. Büyünün tanımından yola çıkarak büyü sözcüğünün ne kadar güçlü ve tesirli bir kavram olduğunu öğrendikten sonra, büyü çeşitlerinin de sayıca çok olduğuna dikkat etmeliyiz. Büyülerin sayısı çok olduğundan her birinin belirtileri ve etkileri doğal olarak birbirinden farklı olacaktır. Ancak genel olarak tüm büyüler için geçerli olan, büyü yapımı sonrası büyü yapıldığını anlayabileceğimiz bazı ortak özellikler söz konusudur.

Büyü yapımı sonrası ortak özellikler derken yani demek istediğimiz her büyü sonrasında kişide bazı belirtiler ortaya çıkar. Büyülerin normal sonuçlarındandır bu etkilerin ortaya çıkması. Ancak bazı belirtiler tüm büyüler için ortak sonuç, kişide meydana gelen değişikliklerdir. Hangi büyü olursa olsun bazı özelliklerle karşılaştığınızda üzerinizde bir büyü olduğu sonucuna varmanız mümkündür. Ardından yapılacak şey, uzman bir medyumla görüşmek ve size hangi büyünün yapıldığını öğrenerek, yapılan büyüyü bozdurmaktır.

Büyünün Tanımı ve Çeşitleri

Büyü ve sihir kelimesi birbiri yerine kullanılan terimler olsa da bu iki kelime arasında bazı ufak farklılıkların olduğunu belirtmeliyiz. Bir olayı veya kişiyi olduğundan daha farklı göstermek, bir duruma müdahale etmek anlamında kullanılan büyünün birçok tanımı yapılmaktadır. Kitaplarda, kaynaklarda ve internette birçok sitede büyünün binlerce tanımına denk gelebiliriz. Özet olarak büyü, bir kişiye veya duruma aslında belirli özelliklere sahip büyüler aracılığı ile dâhil olmaktır. Büyünün binlerce ve daha fazla sayıda çeşidi vardır.

Büyü çeşitleri binden fazladır. Kısmet açma büyüsünden evlilik büyülerine gideni geri döndürme büyülerinden aşk büyülerine kadar binden fazla sayıda farklı isimlere sahip büyü çeşidinin olduğunu belirtmeliyiz. Büyü çeşitlerinin anlatılması ve kaç tane büyü çeşidi olduğunu açıklamaya kalksak sayfalar dolusu bilgi çıkacaktır karşımıza. Tarihte uzun yıllardır var olan büyü kavramı; yüzyıllar boyunca farklılaşarak, daha çok çeşitte büyüler çıkarak, farklı büyü yapımları giderek genişlemektedir.

Birine Büyü Yapılınca Belli Olur Mu?

Birine büyü yapılınca belli olur mu sorusunun cevabı olumludur. Dikkat edersek kendimize veya bir başkasına büyü yapılıp yapılmadığını anlayabiliriz. Bazı belirtiler vardır ki tüm büyülerin ortak sonucu olarak kişilerde bazı etkilere neden olur. Mesela şiddetli baş ağrısı tüm büyülerde ortaya çıkan, kişiyi olumsuz etkileyen, sebep yokken saatler hatta bazen günlerce süren bir durum olarak görülmektedir. Bazı insanlar arka arkaya olumsuz olaylar yaşarlar, bu sonuç da büyü yapıldığının göstergelerinden biridir.

Baş ağrısı ve olumsuz durumlar sonuçları herkeste aynı etkide olamaz. Bazı kişilerde bu durumlar büyüden değil farklı sebeplerden de kaynaklanıyor olabilir. Burada kastedilen bu durumların çok fazla, haddinden çok yaşanması ve ortada sebep yokken bu kavramların karşımıza çıkması, başımıza gelmesidir. Kısmetsizlik yaşama durumu çok sık olmakta veya mekân değişikliğine bağlı olarak davranış değişiklikleri kişide beliriyorsa da bu durumda büyüden şüphelenmeli, medyum yardımı ile üzerinizdeki büyüden kurtulmaya çalışmalısınız.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir