Kendi Başımıza Büyü Yapabilir Miyiz

Sevgilimden 2 aydır ayrıyım ve yapmadığım şey kalmadı onu bana tekrar döndürmek için bu konuda en çok merak ettiğim şey ise kendi başımıza büyü yapabilir miyiz ?

Sürekli büyüler hakkında araştırmalar yapıyorum bir çok büyü dikkatimi çekti özellikle adet kanı büyüsü gibi etkili kuvvetli büyüler kendi başımıza yapsak ne gibi etkileri faydaları yada zararları olur mu bilmiyorum. Daha önce büyü yapan medyumlar ile hiç görüşme sağlamadım bu yüzden buraya yazmak istedim sizlerden de tavsiye almak istedim.

Büyü Yapmak Yada Yaptırmak Günah Mıdır?

Erkek arkadaşımın bana geri dönmesi için büyü yapmak istiyorum ve günah boyutu nasıl büyü yaptırırsam günah işlemiş olur muyum ? Bir çok insan büyü yolu ile sevdiklerini kendilerine kısa sürede getirmeyi başarmış bende sevdiğim insanı kendime getirmek için bağlamak için büyü yapmayı düşünüyorum adet kanı büyüsü nasıl yapılır yapıldığı takdirde kaç günde etkileri olur merak ediyorum.

Dediğim gibi medyumlardan yardım almaktan çekiniyorum aslında çünkü hangi medyuma güvenebilirim bilmiyorum sonuçta basit bir iş değil bu ve illaki büyü yaptırmanın ücretleri de pahalı olur aslında ücretin bir önemi yok yeter ki sevgilim bana geri dönsün ve kısa sürede evlenmek istiyorum.

Büyü Yapan Medyum Tavsiyeniz Kim Olur?

Sizin büyü yaptırdığınız etkisini kısa sürede gördüğünüz güvenilir bir medyum tanıdığınız varsa tavsiye ederseniz çok sevinirim en azından yanlış bir şey yapmadan yada yanlış bir medyuma para kaptırmadan sevgilimi geri getirebilirim. Sonuç aldığınız medyumların tavsiyelerini yazımın altına yorum olarak eklerseniz çok mutlu olurum sizlerden gelen tavsiyeleri dikkate alacağım kendi başıma bir şeyler yapıp daha çok ters tepki yaratmasından korkuyorum. O yüzden adet kanı büyüsü yada önerebileceğiniz daha güçlü büyü çeşitleri var ise yorumlarınızı bekliyorum.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir